O nás

Firma ING ROWAN, s.r.o. byla založena 5.5.2014  Ing. Martinem Babjakem, který k výstavbě rodinných domů preferuje odlišný přístup, než mají běžné stavební a projekční firmy. Celá stavba rodinného domu musí být naplánována přímo pro jejich obyvatele. Každý od mládí směřuje své myšlenky k bydlení. " Radost nebo žal vzniká již pouze ze štěstí nebo neštěstí lidí a jejich bydlení." 

Kancelar

 

Výstavbou moderních i klasických nízkoenergetických domů se zabýváme již od roku 2009 po předchozích zkušenostech získaných v zahraničí.

Na základě předchozí praxe a bohatých zkušeností ve stavebním oboru můžeme poskytovat služby na vysoce kvalifikované úrovni.

Naše firma se věnuje návrhu a realizaci rodinných domů a rekonstrukci bytu, které jsou založeny na  aktivním stylu života. Navrhujeme rychlé ekologické bydlení. Pro naše klienty řešíme kompletní služby od návrhu a poradenství až po realizaci a kolaudaci. Pomáháme s povolením a výstavbou.  

Domy, které Vám nabízíme lze dále upravovat  přesně dle Vašich představ, Vašich potřeb i Vašich možností. Nabízíme Vám také zajištění individuálního projektu.

Bohužel postupem času se situace na stavebním trhu vyvíjela a dnes je proto ke zděným stavbám prováděných stavebními firmami velká nedůvěra. Na trhu je spousta firem, které staví a zůstává po nich špatně provedená práce. Rozhodli sme se jít cestou od poradenství, návrhu domu typového ale i individuálního až po realizaci a návrh interiéru na míru. Každý náš dům nebo byt bereme jako naše jedinečné dílo, kterým se může jeho majitel chlubit.

Nabízíme bydlení v domě i pro lidi, kteří přemýšlí nad koupi bytu. Snažíme se jim vysvětlit, že cena mezi zděným domem není velmi odlišná od ceny  domu nebo ceny bytu. Naše domy jsou vynikající investicí do bydlení, kde se jejich vklad zhodnotí. Posuďte sami.

Naše filozofie

Našim cílem je poskytovat svým klientům nadprůměrné výsledky. To si vyžaduje zodpovědné pracovní prostředí, vysoce motivované zaměstnance s ambiciózními cíli. Zakládáme si na řízený výkon a efektivní a účinný styl práce. Cílem je dosáhnout viditelných a měřitelných výsledků pro naše klienty. Spokojenost klienta je pro nás  prioritou. Každý projekt musí být dokončený včas a musí být splněny dohodnuté lhůty. A netýká se to jen vůči klientům, ale platí to i uvnitř společnosti.

 

Ing. Martin Babjak

Babjak

 CEO

tel: 702 560 057 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Vystudoval jsem podnikání a strategický management. Už během studií jsem se zajímal o různé podnikatelské aktivity ohledně bydlení a pracoval jsem v rodinné stavební firmě. Po ukončení studia jsem rozjel více firem a pokračoval v rodinné stavební firmě. Zabýval jsem se výstavbou občasnké vybavenosti, realitami, developerskými projekty a stylovymi hračkami pro děti. Zkušenosti v oblasti projektů mám od roku 2008. S manželkou se dlouhodobě věnujeme bydlení ať už z profesionálního tak i soukromého hlediska. A proto jsem se rozhodl vybudovat projekt, kde dokážeme nabízet lidem bydlení ve zděných domech za přijatelnou cenu, ale i domov pro ty nejnáročnejší s použitím nejnovějších technologií. Do projektu modrastavba.cz jsem zakomponoval lidi, kteří maji pozitívní a přátelský pohled na bydlení. Mnoho krasných a využitelných věcí nemusí být automaticky předražených. Rád travím chvíle s rodinou při sportu a dobrém čaji.

Ing. Darina Babjaková

Babjakova

      Designér        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Vystudovala jsem stavební fakultu na VŠB- Technická univerzita Ostrava. Už během školy jsem se zajímala o design, návrhy interiérů, zahrad a o vše krásné, co nás dennodenně obklopuje a do jisté míry ovlivňuje. Po studiu jsem začala sbírat zkušenosti i v jiných oborech. V Bratislavě jsem pracovala v zahraniční firmě jako manažer prodeje, bohudík pro mě tato práce nebyla dostatečně tvůrčí a kreativní a vrátila jsem se zpět k mému oboru. Během několika let jsme spolu s firemním týmem vybudovali několik krásných staveb a vytvořili tak domov pro spoustu rodin. Po nasbíraných zkušenostech byl čas vrátit se domů a sbírat "zkušenosti z jiné oblasti". Po mateřské dovolé jsem se s radostí přidala k týmu projektu modrastavba.cz , kde můžeme nadále pokračovat v tom, co umíme a co nás baví.

 Ing.arch.et.Ing. Jan Fridrich

 Fridrichj

 Architekt

 

 

Jsem absolventem fakulty architektury Vysokého Učení technického v Brně, a Fakulty stavební na Vysoké škole Báňské - Technické univerzitě v Ostravě. Od dob svých studií se aktivně věnuji projektování a architektuře. Prošel jsem dvěma velkými ostravskými projekčními kancelářemi, ve kterých jsem získal bohatou praxi pro projektování pozemních staveb. V roce 2015 jsem úspěšně složil autorizační zkoušky a jsem členem České komory Architektu, autorizace byla udělena pro obor Architektura.